SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy z Niemiec do Polski

Busy Niemcy - Polska

Swoją ofertę kierujemy także do rodaków przebywających za granicą, a konkretnie w miejscowościach położonych na południu Niemiec. Zapewniamy im bezpieczny transport do ojczyzny. Trasę z Niemiec do Polski przemierzamy w takim samym systemie, jak podczas przewozu Polska – Niemcy. Podjeżdżamy w ustalone miejsce w Niemczech i dowozimy każdego pasażera pod konkretny adres w Polsce. Zazwyczaj, rano wyruszamy w podróż powrotną. Godziny wyjazdów są jednak bardzo często uzależnione są od naszych klientów. Staramy się spełniać oczekiwania pasażerów i dostosowywać się w miarę możliwości do ich bieżącej sytuacji.

Jeżeli interesują Cię busy Polska Niemcy, powinieneś przejść do zakładki Busy do Niemiec. Poniższe informacje dotyczą przejazdu powrotnego do Polski.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

Kiedy wyjeżdżają busy z Niemiec do Polski?

PON WT ŚR CZW PT SOB ND
PON
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
ND

Przewozy busami na trasie Niemcy – Polska odbywają się w każdy wtorek i sobotę w godzinach porannych.

Najczęściej zabieramy pasażerów rano, aby podróż przebiegała w ciągu dnia. Dzięki temu, wzrastają komfort i bezpieczeństwo podróży. Wieczorem dowozimy pasażerów pod wskazany adres.

Zależy nam na tym, aby trasa każdego pasażera trwała jak najkrócej, dlatego kierowca zazwyczaj odbiera pasażera z najdalszego punktu w Niemczech i kieruje się od razu w kierunku Polski.

Płatność za przewóz do Polski uiszczana jest bezpośrednio w busie u kierowcy lub przelewem, w zależności od życzenia klienta. Realizujemy ją w EURO.

Skąd zabieramy pasażerów w Niemczech?

Od samego początku działalności, koncentrujemy się na określonym wycinku Niemiec. W południowych landach, nasi klienci mają największy problem ze znalezieniem przewoźnika. Mniejszy obszar obsługi dla pasażera oznacza szybszą i wygodniejszą podróż.

Biorąc pod uwagę klasyfikację regionalną, obsługujemy takie landy, jak Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Saara, Nadrenia-Palatynat, Hesja, Turyngia czy Saksonia.

Wśród obsługiwanych przez nas lokalizacji, znajdują się m. in.:


Bardzo często udajemy się po naszych rodaków do takich miast, jak Ingolstadt, Augsburg, Ulm, Fryburg i wiele innych. Nie jest to oczywiście zbiór zamknięty, ponieważ jesteśmy w stanie obsłużyć każdego pasażera, który znajduje się w wyznaczonym przez nas obszarze.

Najważniejszy jest dla nas komfort pasażerów. Nasze busy to flota 6- i 8-osobowych samochodów marek takich, jak Mercedes, Opel Vivaro, Seat czy Volkswagen. Pojazdy dobieramy zgodnie z liczbą pasażerów na danej trasie. Nasi kierowcy posiadają doświadczenie w wykonywaniu zagranicznych tras. Podczas podróży pasażerowie mogą więc poczuć się całkowicie bezpiecznie.

Dokąd jeżdżą busy Niemcy - Polska?

Przewozimy pasażerów, którzy zmierzają do północno-zachodniej Polski. Obsługujemy więc następujące województwa: kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie i lubuskie. Najczęściej przejeżdżamy przez takie miasta, jak Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Piła, Gniezno, Szczecin, Wałcz, Stargard czy Szczecinek. Aby zyskać pewność, czy jesteśmy w stanie dotrzeć do Twojej lokalizacji, przejdź do zakładki Trasy.

Busy z Niemiec do Polski - jak zarezerwować?

Dostępne na naszej stronie mapy przedstawiają obszary, które obsługujemy. Jeżeli nie masz pewności, czy możemy dotrzeć do interesującej Cię lokalizacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Udzielimy informacji na temat najbliższego dostępnego terminu przejazdu oraz jego ceny. Dyspozytor określi też, jak duży bagaż możesz ze sobą zabrać.
Następnie, wystarczy, że wyślesz nam swoje dane osobowe, adres oraz numer telefonu za pomocą wiadomości e-mail lub SMS. Te informacje są niezbędne do zapisania rezerwacji w systemie. Naniesiemy ją na plan przejazdu, a Ty otrzymasz potwierdzenie w formie SMS-a. Zostanie Ci wyłącznie czekać, aż kierowca pojawi się w wyznaczonym miejscu w umówionym dniu i godzinie.

Paczki z Niemiec do Polski

Często słyszymy pytania, dotyczące przewozów paczek z Niemiec do Polski. Takie przesyłki realizujemy, natomiast jesteśmy bardzo restrykcyjni, jeżeli chodzi o zawartość. Klient musi nas o niej poinformować, w razie kontroli. Nie przewozimy materiałów niebezpiecznych, używek, broni i innych tego typu przedmiotów. Przewóz alkoholu i papierosów jest dozwolony wyłącznie w określonej ilości oraz pod warunkiem, że jedzie z nami właściciel przesyłki.

Przewóz zwierząt z Niemiec

Niektórzy nasi klienci zabierają w podróż swoich pupili. Nie przeszkadza nam transport zwierząt, ale robimy to pod kilkoma warunkami. Zwierzę musi posiadać dokumenty niezbędne do przekroczenia granicy. Całą drogę spędza przy swoim właścicielu. Zwierzę musi też być przypięte.
Przejazd zwierząt zazwyczaj jest konsultowany z pozostałymi pasażerami tak, aby nie stanowił problemu dla innych osób. Rzadko zabieramy duże psy – takie przewozy organizujemy indywidualnie. Dopuszczamy przewóz małych psów lub kotów, które mieszczą się w transporterze podróżnym. Kierowcy zatrzymują się na życzenie, aby właściciel mógł wyprowadzić pupila.

Ceny biletów

OD 65.00€

od 260.00 PLN

Ceny za przejazd z Niemiec do Polski zaczynają się od 65 euro. Kwota biletu zależy od adresu wyjazdu w Niemczech i docelowego w Polsce. Wszystkie informacje dot. kosztu udzielane są podczas składania rezerwacji. Dla grup zorganizowanych i stałych klientów w swojej ofercie mamy liczne oferty specjalne i promocje.

O NASZYCH USŁUGACH

Dlaczego Warto wybrać Zetbusa
wracając busem z Niemiec do Polski?

LOJALNOŚĆ

Nasi pasażerowie bardzo często jeżdżą z nami cyklicznie. Doceniając ich lojalność i zaufanie, którym nas obdarzają, przewidzieliśmy dla nich upusty cenowe. Dla nowych klientów także przygotowujemy rabaty, aby mogli sami przekonać się o naszym profesjonalizmie.

POSTOJE I PAUZY NA ŻYCZENIE

Busy do Polski realizowane są w każdy poniedziałek i piątek. Odbieramy pasażerów w godzinach porannych, a granicę przekraczamy najdalej koło południa.

KOMFORT

W podróż udajemy się komfortowymi busami, która bezpiecznie i maksymalnie szybko przemierzają trasę Niemcy - Polska. Zależy nam na tym, aby wspólny przejazd przebiegał w komfortowych warunkach, dlatego dbamy o odpowiednią liczbę postojów, przyjemną temperaturę panującą w pojeździe oraz wygodę podróżowania. Zabieramy optymalną liczbę pasażerów, aby każdy z nich miał odpowiednią przestrzeń dla siebie.

BEZPIECZEŃSTWO

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo klientów. Po każdej trasie, nasze busy są serwisowane, dzięki czemu mamy pewność, że są sprawne. Dodatkowo, nasi kierowcy spędzili wiele lat, jeżdżąc po polskich i niemieckich drogach. W połączeniu z odpowiednią logistyką, zapewnia to udany przejazd z Niemiec do Polski i z powrotem.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com