SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Poznań

Przewozy do Niemiec z Poznania

Wybierasz się do Niemiec? Do wyboru masz kilka możliwości: autobus, pociąg, samolot, własny samochód, ale my proponujemy inne rozwiązanie. Nasze busy do Niemiec z Poznania dwa razy w tygodniu wyjeżdżają z Polski za zachodnią granicę. Jeździmy z adresu pod adres, dlatego łączymy zalety komunikacji publicznej i podróżowania samochodem. Bus to znacznie większy komfort, niż zatłoczony autobus lub pociąg. Każdym z naszych busów jedzie jednocześnie tylko kilku pasażerów, co zapewnia większą ciszę i spokój. Chcesz podróżować wygodnie? Zadzwoń do nas!

Jak wygląda podróż busem door-to-door?

ZetBus powstał po prostu z potrzeby: zauważyliśmy, że mieszkańcy Wielkopolski mają problem z dostaniem się do południowo-wschodnich Niemiec, szczególnie jeśli mówimy o mniejszych miejscowościach. Jeżeli chcesz jechać wygodnie i bez przesiadek, najlepszym rozwiązaniem będą właśnie busy do Niemiec. Poznań i okolice to jedna z lokalizacji, z których dwa razy w tygodniu wyjeżdżamy za zachodnią granicę.

Jedną z najważniejszych zalet podróżowania busami jest oszczędność czasu. Podróże między mniejszymi miejscowościami zazwyczaj wiążą się z licznymi przesiadkami, ale z ZetBusem możesz ich uniknąć. Nie mamy sztywno ustalonych przystanków i godzin odjazdów, wystarczy, że podasz adres – nasz kierowca po Ciebie przyjedzie. Sprawa wygląda analogicznie po drugiej stronie granicy, ponieważ dowozimy naszych pasażerów pod adresy docelowe. Planujemy trasy w taki sposób, żeby każdy z klientów spędzał w busie jak najmniej czasu, startujemy z miejscowości najbardziej oddalonej od granicy, a następnie już cały czas kierujemy się w stronę Niemiec. Podróżując busem, unikniesz męczących i czasochłonnych przesiadek. Na miejsce dotrzesz szybciej i bardziej komfortowo, dlatego na miejscu będziesz mieć więcej czasu i siły na pracę, zwiedzanie lub spędzanie czasu z bliskimi.

Busy do Niemiec z Poznania to też dobry sposób na bezpieczniejszą podróż. Wyjazd do Niemiec często zajmuje wiele godzin, czasami trzeba jechać również w nocy. Podróż busem to znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie – planujemy przejazd w taki sposób, żeby przekroczyć granicę koło południa, dzięki czemu nasi pasażerowie przed wieczorem zazwyczaj są już na miejscu.

Pomysł podróżowania door-to-door powstał też z chęci zwiększenia komfortu pasażerów. Wyjazd do Niemiec często wiąże się z wieloma godzinami w drodze, co dla dzieci lub osób starszych jest szczególnie uciążliwe. Robimy wszystko, żeby podróż była dla naszych klientów jak najbardziej komfortowa: w każdym busie znajdują się poduszki i koce do dyspozycji pasażerów. Podczas drogi możesz się zrelaksować lub zdrzemnąć, dlatego na miejsce dojedziesz wypoczęty. Nasi kierowcy są też elastyczni, jeśli chodzi o postoje – jeśli potrzebujesz skorzystać z toalety lub po prostu rozprostować nogi, zgłoś to kierowcy. Zorganizuje postój, kiedy tylko będzie to możliwe.

Gdzie dojedziesz naszymi busami?

Nie obsługujemy terenu całego kraju: w Polsce startujemy z 5 województw (pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego) i kierujemy się do południowo-wschodnich Niemiec (Brandenburgia, Saksonia, Saksonia-Anhalt, Turyngia, Bawaria, Hesja, Nadrenia-Palatynat, Saara, Badenia-Wirtembergia). Robimy to przede wszystkim ze względów logistycznych. Łatwiej jest nam zorganizować przejazd, jeśli miejsca docelowe pasażerów nie są rozsiane po całym kraju. Dzięki temu, każdy z klientów spędza w busie mniej czasu. Obszar, który obsługujemy, możesz zobaczyć na mapie. Jeśli masz wątpliwości, czy dowieziemy Cię na miejsce, po prostu zadzwoń. Nasi dyspozytorzy najlepiej wiedzą, gdzie kursujemy oraz kiedy dostępne są wolne miejsca.

Zarezerwuj przejazd jeszcze dzisiaj!

Busy do Niemiec z Poznania wyjeżdżają dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i soboty. Jednym busem podróżuje maksymalnie 7 pasażerów, dlatego jeśli planujesz wyjazd, zadzwoń już teraz, aby zarezerwować sobie miejsce. Wystarczy telefon do dyspozytora, który poda Ci termin i przybliżoną godzinę wyjazdu oraz poinformuje, ile bagażu możesz ze sobą zabrać. Podstawowy bagaż, wliczony w cenę biletu, to bagaż podręczny oraz jedna większa lub dwie mniejsze torby podróżne. Chcesz zabrać ze sobą więcej rzeczy? Nasi dyspozytorzy kontrolują ilość bagaży zabieranych przez pasażerów, żeby wszystkie pakunki się zmieściły, dlatego powiedzą Ci, ile toreb możesz ze sobą zabrać. Kiedy zaakceptujesz datę wyjazdu, wystarczy, że prześlesz nam swoje dane SMS-em lub e-mailem. Wtedy będziemy mogli zapisać rezerwację w systemie, a Ty dostaniesz potwierdzenie.

Kierowca skontaktuje się z Tobą jeszcze w dniu wyjazdu, aby potwierdzić konkretną godzinę przyjazdu. Za bilet możesz zapłacić, jak Ci wygodniej: przelewem lub bezpośrednio u kierowcy. To wszystko! Następnie pozostanie Ci czekać, aż dojedziesz na miejsce.

Jedziesz do Poznania z Niemiec? Wybierz bus, a nie samolot!

Podróże samolotem stają się coraz bardziej powszechne i dostępne, ale nie dla każdego są najlepszym rozwiązaniem. Ceny biletów lotniczych są dość wysokie, a nadbagaż to dodatkowe koszty. Warto też pamiętać, że lotniska znajdują się na obrzeżach dużych miast, dlatego w ten sposób nie dostaniesz się do mniejszych miejscowości. Kilka godzin przed odlotem trzeba dostać się na lotnisko, co dodatkowo zajmuje czas. Dla wielu podróżnych lepszym rozwiązaniem okazują się więc busy do Niemiec. Poznań to jedno z miast, z których dojedziesz bezpośrednio, nawet do mniejszych miejscowości na południu Niemiec.

Chcesz jechać ze zwierzakiem? Zadzwoń!

Niektórzy z naszych pasażerów chcą zabrać ze sobą swoje zwierzaki – nie wykluczamy takiej możliwości. Obowiązują nas jednak zasady bezpieczeństwa, do których trzeba się stosować: zwierzak musi mieć wszczepiony mikroczip, być zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i posiadać europejski paszport dla zwierząt domowych. Zabieramy małe psy i koty, które mieszczą się w transporterach i spędzają całą drogę przy właścicielu. Chcesz jechać do Niemiec z większym psem? Zadzwoń – zajmujemy się również organizacją takich wyjazdów, ale robimy to indywidualnie.

Zapytaj o przewóz paczek do Niemiec

Chcesz przekazać paczkę bliskim, którzy mieszkają w Niemczech? Zajmujemy się również takimi usługami, ale tutaj też konieczne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa. Nie przewozimy żadnych materiałów niebezpiecznych, papierosów, alkoholu itp. Musimy znać zawartość przesyłki w razie kontroli. Pozwalamy na przewóz papierosów i alkoholu (oczywiście w ilości dozwolonej do przewozu przez granicę), ale tylko pod warunkiem, że jedzie z nami ich właściciel. Wszystkie szczegóły przewozu paczek ustalisz z dyspozytorem.

Tańsze podróże busami do Niemiec z ZetBusem

Podróżujesz budżetowo? Koniecznie zainteresuj się naszym programem zniżek: oferujemy -10% na bilet dla dziecka oraz -10%, jeśli rezerwujesz więcej niż trzy miejsca. Ceny biletów zaczynają się już od 260 złotych (65 euro). Lepsze oferty proponujemy też osobom, które jadą z nami w dwie strony: bilet kupisz aż 100 złotych taniej. Koszty paliwa wciąż rosną, dlatego jeśli chcesz tanio dotrzeć za granicę, koniecznie rozważ busy do Niemiec z Poznania.

Szykuje się podróż do Niemiec? Zadzwoń! Dowieziemy Cię spod domu w miejsce docelowe.

Busy do Niemiec Poznań, przewozy poznań niemcy - Zetbus

Busy do Niemiec Poznań. Przewozy z Poznania do Niemiec w każdy poniedziałek i piątek, a powroty z Niemiec do Poznania we wtorki i soboty.

SKU produktu: Bilet-poznan

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com