SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Poznań

Przewozy do Niemiec z Poznania

Firma ZetBus realizuje przewozy pasażerskie na trasie Poznań – Niemcy oraz Niemcy – Poznań. Misją naszej firmy jest świadczenie usług przewozowych najwyższej jakości, aby zapewnić maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa. Staramy się od samego początku wspólnej podróży spełnić oczekiwania w kwestii zadowolenia naszych współpasażerów, dlatego dla każdego z naszych klientów na czas podróży przewidzieliśmy poduszki podróżne pod głowę.

Busy do Niemiec Poznań realizowane są w każdy poniedziałek i piątek, a powroty z Niemiec do Poznania we wtorki i soboty. Przewozy z Poznania są zawsze w godzinach porannych, aby cały przejazd zakończył się tego samego dnia.

Jeżeli szukasz przewozu busem do Niemiec z Poznania lub busa z Niemiec do Poznania to świetnie trafiłeś. Ceny przewozu zależą od miejsca z którego lub do którego jedziesz. Prosimy o kontakt, a postaramy się udzielić odpowiedzi na każde nurtujące pytanie.

Posiadamy też specjalne oferty dla grup zorganizowanych. Minimum 3 osoby jadące z tego samego miejsca to dodatkowe 10% rabatu na cały przewóz.

Jaki bagaż można zabrać?

Podstawowy bagaż który jest uwzględniony w cenie biletu to dwie torby podróżne i bagaż podręczny. Jeżeli planujesz zabrać więcej koniecznie poinformuj o tym dyspozytora.

Jak zarezerwować przewóz z Poznania do Niemic?

Wystarczy jak zadzwonisz pod numer 575-309-077 i przekażesz informacje odnośnie tego kiedy i gdzie chcesz jechać. Po ustaleniu podstawowych elementów wystarczy jak wyślesz sms’a lub maila z danymi niezbędnymi do rezerwacji. Po jej przyjęciu odeślemy potwierdzenie rezerwacji, a na dzień przed wyjazdem będziemy kontaktować się jeszcze raz w celu potwierdzenia godziny.

Dlaczego warto zarezerwować przewóz w naszej firmie?

Naszym głównym celem jest organizowanie przewozów zachowując maksymalne standardy bezpieczeństwa, komfortu i wygody. Zależy nam aby trasy były możliwie krótkie, choć zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepsza logistyka nie skróci ilości kilometrów.

Busy do Niemiec Poznań, przewozy poznań niemcy - Zetbus

Busy do Niemiec Poznań. Przewozy z Poznania do Niemiec w każdy poniedziałek i piątek, a powroty z Niemiec do Poznania we wtorki i soboty.

SKU produktu: Bilet-poznan

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com