SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Norymberga

Przewozy do Norymbergii

Udając się busami do Niemiec nasza trasa bardzo często przebiega przez Norymbergię. Jest to miasto położone w Bawarii do którego udaje się mnóstwo naszych rodaków. Jesteśmy w stanie podwieźć każdą osobę, która znajduje się w obszarze naszej działalności. Aby zyskać pewność czy jesteśmy w stanie podjechać do Twojego miasta przejdź do zakładki trasa. Alternatywnie zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie bądź mailowo.

Po naszych pasażerów podjeżdżamy „pod same drzwi” i odwozimy także bezpośrednio pod podany adres. Pozwala to oszczędzić mnóstwo czasu, ponieważ nie trzeba dojeżdżać na dworzec czy lotnisko. To my dostosowujemy się do naszych klientów. Kolejną korzyścią wynikającą ze świadczenia usługi door-to-door jest fakt, że bezpiecznie i komfortowo dostaniesz się na południe Niemiec. Zabieramy taką ilość pasażerów, aby każdy miał odpowiednią ilość miejsca dla siebie. Nasza doświadczona kadra w trakcie podróży na prośbę pasażera jest w stanie zatrzymać pojazd w dowolnym, dozwolonym miejscu. Jest to duże udogodnienie w porównaniu do przejazdów autokarowych, gdzie przystanki są już z góry ustalone. Co więcej, zdecydowanie szybciej jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce, ponieważ zabieramy maksymalnie 7 osób do pojazdu.

Udając się do Norymbergii jesteśmy w stanie podjechać do najbliższych okolic. Jadąc busem do Niemiec obsługujemy także takie aglomeracje jak: Bamberg, Erlangen, Bayreuth, Amberg, Weiden in der Oberpfalz, Amberg, Schwandorf, Neumarkt in der Oberpfalz, Kelheim, Gunzenhausen, Ansbach, Wurzburg czy Schweinfurt.

Jesteśmy w stanie zabrać pasażerów także w drodze powrotnej. Jeśli chcesz udać się busem z Norymbergii do Polski serdecznie zapraszamy. Zapraszamy na pokład ZetBusa.

Busy do Niemiec Norymberga - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Polski do Norymbergii? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: bilet-norymberga

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com