SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Kujawsko-pomorskie

Przewozy do Niemiec Kujawsko- Pomorskie

ZetBus obejmuje swoim zasięgiem także województwo kujawsko-pomorskie. Region ten zamieszkiwany jest przez niemalże 2 milionową społeczność, z której część udaje się regularnie busami do Niemiec. Firma ZetBus pomaga mieszkańcom kujawsko-pomorskiego dostać się bezpiecznie i maksymalnie szybko do Niemiec. We wspólną podróż udajemy się komfortowymi busami, które podjeżdżają pod każdego pasażera we wcześniej wyznaczone miejsce. Dzięki temu, że podjeżdżamy bezpośrednio po każdego pasażera, obowiązki które są charakterystyczne dla innych typów podróży np. dojechanie na dworzec przestają mieć znaczenie.

Busy do Niemiec Kujawsko Pomorskie

Najczęściej naszymi pasażerami są mieszkańcy Torunia, Bydgoszczy czy Inowrocławia, natomiast mieszkańcy niemalże każdej miejscowości znajdującej się w województwie kujawsko-pomorskim mogą liczyć na naszą pomoc.

Poniżej wyszczególniliśmy miejscowości z których najczęściej udajemy się busami do Niemiec: Sępólno Krajeńskie, Nakło nad Notecią, Więcbork, Mrocza, Koronowo, Tuchola, Cekcyn, Zamrzenica, Świekatowo, Świecie, Chełmno, Osielsko, Szubin, Kcynia, Żnin, Barcin, Inowrocław, Mogilno, Gniewkowo, Strzelno, Kruszwica, Radziejów, Białe Błota, Osielsko.

Jak zamówić przewóz do Niemiec z kujawsko-pomorskiego?

Wystarczy że zadzwonisz do nas i powiesz kiedy, skąd i dokąd chcesz jechać. Dyspozytor sprawdzi dostępność miejsc oraz możliwość przejazdu. Jeżeli wszystko będzie odpowiadało wystarczy jak wyślesz do nas sms z informacjami niezbędnymi do przyjęcia rezerwacji. Odeślemy potwierdzenie i po sprawie – teraz tylko czekasz na kontakt ze strony kierowcy w dniu wyjazdu.

Busy do Niemiec Kujawsko-pomorskie przewozy - Zetbus

Busy do Niemiec Kujawsko-Pomorskie. Przewozy do Niemiec Kujawsko pomorskie w każdy poniedziałek i piątek. Powroty do Kujawskopomorskiego we wtorki i soboty.

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 5

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com