SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Gorzów Wielkopolski

Przewozy do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego

Obsługując województwo lubuskie zmierzając w kierunku Niemiec podjeżdżamy także po pasażerów w Gorzowie Wielkopolskim. Aby ułatwić transport naszym klientom odbieramy ich z wyznaczonego adresu przez co nie muszą się oni martwić o dojazd na dworzec czy lotnisko, co jest charakterystyczne dla pozostałych form transportu. Przejazd busami do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego odbywa się w głównej mierze na południe Niemiec najczęściej do takich aglomeracji jak Stuttgart, Monachium, Norymberga, Fryburg czy Frankfurt nad Menem. Jeśli planujesz z Gorzowa Wielkopolskiego udać się do innej miejscowości, która mieści się na południu Niemiec zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Przewozy do Niemiec z Gorzowa odbywają się z wykorzystaniem komfortowych busów wyposażonych w klimatyzację, poduszki podróżne oraz pozostałe udogodnienia. Nasi kierowcy dodatkowo dbają o odpowiednią ilość postojów, aby każdy z naszych pasażerów był w pełni usatysfakcjonowany z wyboru naszej firmy.

Doceniając lojalność naszych klientów, którzy bardzo często właśnie z nami udają się we wspólną podróż oferujemy wiele rabatów i upustów.

Osoby zainteresowane przyjazdem na trasie Niemcy – Zielona Góra także mogą skorzystać z naszych usług. Przejazd odbywa się na identycznych zasadach, czyli przyjeżdżamy pod wskazany adres w Niemczech i odwozimy „pod sam dom” w Gorzowie Wielkopolskim bądź najbliższych okolicach.

Busy do Niemiec Gorzów Wielkopolski - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Gorzowa Wielkopolskiego do Niemiec? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com