SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Gorzów Wielkopolski

Przewozy do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego

Obsługując województwo lubuskie zmierzając w kierunku Niemiec podjeżdżamy także po pasażerów w Gorzowie Wielkopolskim. Aby ułatwić transport naszym klientom odbieramy ich z wyznaczonego adresu przez co nie muszą się oni martwić o dojazd na dworzec czy lotnisko, co jest charakterystyczne dla pozostałych form transportu. Przejazd busami do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego odbywa się w głównej mierze na południe Niemiec najczęściej do takich aglomeracji jak Stuttgart, Monachium, Norymberga, Fryburg czy Frankfurt nad Menem. Jeśli planujesz z Gorzowa Wielkopolskiego udać się do innej miejscowości, która mieści się na południu Niemiec zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Jak dojechać do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego?

Podobnie, jak w przypadku innych polskich miast, z Gorzowa do Niemiec da się dojechać na kilka sposobów. Gorzów znajduje się stosunkowo blisko granicy z Niemcami, co zachęca do wybrania się na wycieczkę własnym samochodem. Warto tutaj jednak liczyć się z dość wysokimi kosztami, ponieważ niestety ceny paliwa nie napawają optymizmem. Dobrze też wziąć pod uwagę, że Niemcy to spory kraj i odległość do miejsca docelowego może być bardzo różna. Jeżeli wybierasz się do Magdeburga, do pokonania masz niewiele ponad 300 kilometrów, a już do Monachium – ponad 700 km, dlatego przy optymistycznym scenariuszu podróż zajmie ok. 8 godzin. Nie chcesz spędzać tyle czasu za kółkiem i liczyć się z koniecznością tankowania do pełna, która z pewnością odbije się na Twoim budżecie? Na szczęście są też inne możliwości!

Jedną z najpopularniejszych opcji wybieranych przez naszych rodaków są autobusy i pociągi, ponieważ to najprostszy sposób na ograniczenie kosztów przejazdu. Niestety niska cena niekoniecznie idzie w parze z komfortem, ponieważ takie środki transportu zazwyczaj są dość zatłoczone. Jeśli chcesz zdrzemnąć się lub zrelaksować w czasie podróży, może się okazać, że to niemożliwe. Minusem są też ograniczenia związane z rozkładem jazdy – zazwyczaj to tylko jeden kurs dziennie. W ten sposób dotrzesz też wyłącznie do dużych miast i to często z przesiadkami. Jeżeli zabierasz ze sobą sporo bagażu, zdecydowanie nie jest to najlepszy sposób na podróżowanie za granicę.

My proponujemy inne (lepsze) rozwiązanie: busy do Niemiec. Gorzów Wielkopolski to jedna z wielu lokalizacji, z których wyjeżdżamy za naszą zachodnią granicę. Pomysł powstał po prostu z potrzeby: zauważyliśmy, że pojawia się problem z dotarciem do południowych Niemiec. Brakowało kursujących tam autobusów i pociągów, dlatego wiele osób, szczególnie wybierających się do mniejszych miejscowości, siłą rzeczy decydowało się na podróżowanie własnym samochodem. Wyjazd busem door-to-door to zalety komunikacji publicznej, bez jej największych wad, czyli ścisku, hałasu i przesiadek. Chcesz jechać do Niemiec wygodnie, a jednocześnie nie wydać fortuny i nie męczyć się wiele godzin za kierownicą? Zadzwoń do nas jeszcze dzisiaj!

Jak wygląda podróżowanie door-to-door?

Nasze busy do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego nie kursują tak, jak tradycyjnie autobusy. Nie mamy sztywno ustalonych tras i rozkładów jazdy, ponieważ dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Kursujemy w systemie door-to-door, czyli z adresu pod adres. Podaj adres, pod którym przebywasz – przyjedziemy po Ciebie i dowieziemy na miejsce docelowe. Możesz zapomnieć o przesiadkach, szukaniu odpowiedniego peronu lub stanowiska oraz dźwiganiu bagaży z jednego pociągu do drugiego. Trasy zawsze planujemy w taki sposób, żeby pasażerowie jak najszybciej docierali na miejsce. Najpierw odbieramy osobę znajdującą się najdalej od granicy, dlatego potem już cały czas kierujemy się do Niemiec. Dojedziesz prosto pod drzwi, tak jakbyś kierował własnym samochodem, z tą różnicą, że będziesz o wiele bardziej wypoczęty. Planujesz podróż do Niemiec? Koniecznie zapoznaj się bliżej z naszą ofertą!

Gdzie kursują nasze busy?

Na pierwszym miejscu stawiamy komfort naszych pasażerów, dlatego staramy się, aby trasy były jak najkrótsze. Ze względów logistycznych nie obsługujemy więc całego kraju ani po polskiej, ani po niemieckiej stronie. Im bardziej zbliżone są miejsca docelowe, do których wybierają się nasi klienci, tym szybciej i wygodniej przebiega przejazd. Podczas wybierania obsługiwanych przez nas regionów kierowaliśmy się przede wszystkim zapotrzebowaniem oraz niewielką dostępnością transportu publicznego. W Polsce wyruszamy z pięciu województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Startujemy nie tylko z miast wojewódzkich, takich jak Gorzów Wielkopolski, ale też mniejszych miejscowości i wsi, gdzie często pojawiają się problemy z organizacją dalszej podróży. Po niemieckiej stronie dowozimy naszych pasażerów do landów południowo-wschodnich: Brandenburgii, Saksonii, Saksonii-Anhalt, Turyngii, Hesji, Bawarii, Badenii-Wirtembergii, Nadrenii-Palatynat oraz Saary. Nie masz pewności, czy dojedziesz z nami tam, gdzie się wybierasz? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Jak zarezerwować przejazd busem do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego?

Z ZetBusem podróż do Niemiec jest maksymalnie uproszczona. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod numerem telefonu: 575-309-077 lub adresem mailowym: biuro@zetbus.com. Nasi dyspozytorzy udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji i pokierują Cię dalej. Powiedz, kiedy, skąd i dokąd chcesz jechać – powiemy Ci, kiedy jest dostępny najbliższy przejazd oraz ile będzie kosztował bilet. Ceny zaczynają się już od 260 złotych, a jeśli podróżujesz z dzieckiem, w większej grupie lub jesteś naszym stałym klientem – możesz liczyć na zniżkę. Poinformujemy Cię też, jak duży bagaż możesz ze sobą zabrać, ponieważ dbamy, aby dla nikogo nie zabrakło miejsca. W cenie biletu przysługuje Ci bagaż podręczny oraz jedna lub dwie większe torby podróżne. Kiedy już znajdziemy odpowiedni przejazd dla Ciebie, wystarczy, że wyślesz nam swoje dane, żebyśmy mogli potwierdzić rezerwację. Za przejazd możesz zapłacić przelewem lub u kierowcy – jak Ci wygodniej.

Zazwyczaj wyruszamy wczesnym rankiem, żeby nasi pasażerowie dotarli na miejsce jeszcze przed wieczorem. Dokładną godzinę poda Ci dyspozytor, a w dniu wyjazdu, będzie się z Tobą kontaktował kierowca. Staramy się tak planować przejazdy, żeby przekraczać granicę w okolicach południa. Wyjeżdżamy za granicę w poniedziałki i piątki, a wracamy we wtorki i soboty. Rezerwacja biletu powrotnego wygląda analogicznie, jak w przypadku przejazdu z Polski do Niemiec.

Bezpiecznie podróżuj do Niemiec z ZetBusem

Podróż za granicę może wiązać się ze stresem, szczególnie jeśli czekają Cię przesiadki lub jazda nocnymi pociągami i autobusami. Wolisz tego uniknąć? Najlepszym rozwiązaniem będzie podróż busem z adresu pod adres. Rezerwując przejazd z nami, jeszcze przed wieczorem dotrzesz na miejsce, bez obaw o swoje bezpieczeństwo. Nasi kierowcy przejechali tysiące kilometrów po europejskich drogach, dlatego możesz im zaufać i zrelaksować się w czasie podróży.

Komfortowe busy Niemcy-Gorzów Wielkopolski

Kilkugodzinna podróż za granicę może być męcząca, dlatego dbamy o komfort naszych pasażerów. W każdym busie mamy poduszki i koce, dzięki którym możesz zdrzemnąć się podczas drogi i dotrzeć na miejsce bardziej wypoczęty. Jeśli nie lubisz tłumów, również warto wybrać busy do Niemiec. Gorzów Wielkopolski to miasto, z którego często zabieramy pasażerów, ale z ZetBusem nie musisz obawiać się hałasu i zamieszania. Nasze busy zabierają maksymalnie 6-8 pasażerów, dlatego unikasz tłoku i zyskujesz spokojną podróż. Doskonale rozumiemy, że kilka godzin w busie mimo wszystko może być męczące, dlatego dbamy o regularne postoje. Jeśli chcesz skorzystać z toalety lub po prostu rozprostować nogi, powiedz o tym kierowcy – zatrzyma się, kiedy tylko to będzie możliwe. Nie stawiamy na jak największą liczbę zrealizowanych przejazdów, ale przede wszystkim ich jakość, dlatego zadbamy o Twój komfort.

Wybierasz się za zachodnią granicę do pracy, na weekend lub w odwiedziny do rodziny? Zadzwoń do nas i zapytaj busy do Niemiec z Gorzowa Wielkopolskiego!

Busy do Niemiec Gorzów Wielkopolski - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Gorzowa Wielkopolskiego do Niemiec? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com