SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Drawsko Pomorskie

Przewozy do Niemiec z Drawska Pomorskiego

Mamy sposób, by szybko i w dobrej cenie dotrzeć busem z Drawska Pomorskiego (z woj. zachodniopomorskiego) do Niemiec. Jeżeli planujesz przebycie takiej trasy, nie mogłeś lepiej trafić! Busami firmy Zetbus dotrzesz do celu jeszcze w dniu wyjazdu, bo zawsze wyruszamy rano i jedziemy bez przesiadek. Zabieramy max. 7 pasażerów, dlatego możesz być pewien, że podróż będzie komfortowa. Gdy do tych elementów dołożyć konkurencyjne ceny, które u nas zaczynają się już od 280,00 zł za miejsce, zyskujesz idealne warunki podróży.

Nie czekaj, jak najszybciej zarezerwuj bilet na interesujący Cię termin wyjazdu.

Przede wszystkim obsługujemy kierunki w południowej części Niemiec. Kilka przykładowych tras: Drawsko Pomorskie – Fulda, Drawsko Pomorskie – Mannheim, Drawsko Pomorskie – Bamberg.

Busy do Niemiec Drawsko Pomorskie - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Drawska Pomorskiego do Niemiec? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com