SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Drezdenko

Przewozy do Niemiec z Drezdenka

Potrzebujesz dotrzeć do Niemiec? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług. Nasze busy do Niemiec z Drezdenka jeżdzą dwa razy w tygodniu w Poniedziałki i Piątki, a wracają we Wtorki i Soboty.

Dodatkowo, aby zapewnić komfort w trasę zabieramy maksymalnie 7 pasażerów. Zapewnia to odpowiednią ilość miejsca nawet dla osób bardzo wymagających. W Polsce obsługujemy między innymi województwa lubuskie, zachodniopomorskie czy też pomorskie. Jeżeli chodzi o Niemcy to możemy dowieźć do Wurzburga, Norymberga czy też Fryburga. Oferowane przez nas busy do Niemiec każdemu zapewnią szybki oraz bezpieczny transport na miejsce. Zapewniamy także atrakcyjne ceny, indywidualne podejście oraz możliwość transportu bezpośrednio na miejsce przeznaczenia.

 Oferowane przez nas busy do Niemiec każdemu zapewnią szybki oraz bezpieczny transport na miejsce. Zapewniamy także atrakcyjne ceny, indywidualne podejście oraz możliwość transportu bezpośrednio na miejsce przeznaczenia.

Busy do Niemiec Drezdenko - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Polski do Drezdenka? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com