SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Pomorskie

Przejazdy do Niemiec Pomorskie

Podczas wyznaczania tras kierujemy się przede wszystkim zapotrzebowaniem na szybkie i komfortowe przejazdy do Niemiec. Pomorskie musiało więc znaleźć się wśród obsługiwanych przez nas województw. Ze względu na stosunkowo niewielką odległość, popularność regionu wśród niemieckich turystów oraz historyczne powiązanie Gdańska z Niemcami, wielu mieszkańców Pomorza często szuka transportu do naszych zachodnich sąsiadów. Nasze trasy ustalamy na podstawie zapotrzebowania na wygodne przejazdy do Niemiec, ponieważ inspiracją do powstania ZetBusa była po prostu potrzeba. Zauważyliśmy, że pojawiają się problemy z dojazdem do wielu południowo-wschodnich niemieckich landów, dlatego postanowiliśmy ułatwić naszym rodakom podróżowanie za zachodnią granicę. Przejazd do Niemiec z pomorskiego nie musi już wiązać się z wieloma przesiadkami i ogromnym zmęczeniem po dotarciu na miejsce. Nasze trasy ustalamy zgodnie z zapotrzebowaniem na transport do Niemiec – dojeżdżamy niemalże do wszystkich pomorskich miejscowości.

Jak wygląda przejazd do Niemiec z pomorskiego?

Kursujemy w systemie door-to-door, dlatego nie musisz martwić się przesiadkami czy poszukiwaniem właściwego przystanku. Nasze busy do Niemiec z pomorskiego przyzwyczają Cię do komfortu, którego nie znajdziesz w pociągach czy tradycyjnych autobusach. Przejazd z adresu pod adres to alternatywa dla podróżowania własnym samochodem. Kilkugodzinna trasa potrafi być dla kierowcy naprawdę męcząca – w busie zostawisz dotarcie na miejsce profesjonaliście, a sam będziesz mógł się zdrzemnąć lub po prostu zrelaksować.

Komfort pasażerów znajduje się dla nas na pierwszym miejscu. Podróż jest długa, dlatego uwzględniamy postoje – będziesz mieć okazję skorzystać z toalety lub po prostu rozprostować nogi. Nie masz przy sobie poduszki podróżnej? Nie musisz obawiać się bólu karku! W każdym busie posiadamy kilka poduszek i koców, które pozostają do dyspozycji pasażerów.

Masz dosyć zatłoczonych pociągów i autobusów? Niestety, nie masz wpływu na liczbę osób wybierających się w to samo miejsce, co Ty. Możesz za to zrezygnować z transportu publicznego i zdecydować się na podróż ZetBusem. W busie jednocześnie jedzie nie więcej niż 7 osób. Nie stawiamy na ilość, ale na jakość. Nie zamierzamy rywalizować z innymi firmami pod względem największej liczby przewiezionych pasażerów, zrealizowanych przejazdów czy najniższej ceny. Kilka osób w busie to krótsza podróż – w końcu nasz kierowca dowozi każdego w miejsce docelowe, nie mamy sztywno ustalonych przystanków. Mniejsza liczba pasażerów to też spokój i kameralna atmosfera. Przejazd do Niemiec z pomorskiego jest elastyczny – jeśli potrzebujesz postoju, po prostu powiedz o tym kierowcy – zatrzyma się w odpowiednim do tego miejscu.

Jak zamówić busa Niemcy – Pomorskie?

Decyzja o podróży podjęta? Teraz czas zarezerwować przejazd! W ZetBusie to naprawdę proste. Wystarczy, że do nas zadzwonisz. Dyspozytor poda Ci wszystkie najważniejsze informacje: daty wyjazdów, dostępność miejsc wielkość bagażu, który możesz ze sobą zabrać oraz cenę. Podstawowy bagaż, wliczony w cenę biletu to bagaż podręczny oraz jedna lub dwie torby podróżne.

Wszystko się zgadza? Po rozmowie z dyspozytorem, wystarczy, że wyślesz nam swoje dane SMS-em lub e-mailem. W tym momencie będziemy mogli zapisać rezerwację w systemie – dowiesz się o tym, ponieważ wyślemy Ci potwierdzenie. Za bilet możesz zapłacić, jak Ci wygodniej – przelewem lub bezpośrednio u kierowcy. To koniec formalności, pozostaje czekać, aż bus pojawi się w określonym dniu i godzinie pod adresem, pod który go zamówiłeś. Odbierzemy Cię spod domu i zawieziemy w miejsce docelowe. Bez przesiadek, stresu i szukania właściwych przystanków.

Bus do Niemiec z pomorskiego nie wyjeżdża codziennie, dlatego warto dopytać naszego dyspozytora o dostępne terminy. Wyruszamy do Niemiec w poniedziałki i piątki, a wracamy – we wtorki i soboty. Startujemy rano, a granicę przekraczamy w okolicach południa. Dzięki temu, większość trasy pokonujemy w ciągu dnia, a nasi pasażerowie zazwyczaj są na miejscu przed wieczorem. Nie obsługujemy obszaru całego kraju ze względu na komfort pasażerów. Obsługując część województw i niemieckich landów, możemy planować krótsze trasy, dlatego nasi klienci szybciej docierają na miejsce. W trasie powrotnej, kierowca zazwyczaj najpierw odbiera pasażera znajdującego się najdalej od polskiej granicy. Dzięki temu, potem może od razu skierować się do Polski, a pozostali klienci spędzają w busie mniej czasu.

Jedziesz do Niemiec ze zwierzakiem lub paczką? Zadzwoń!

Coraz więcej osób zabiera w podróż również swoje domowe zwierzaki. Zastanawiasz się, jak sprawnie dojechać z pupilem do Niemiec? Skontaktuj się z nami! Przejazd do Niemiec z pomorskiego w towarzystwie zwierzaka jak najbardziej jest możliwy. Dbamy jednak nie tylko o komfort zwierzęcia i właściciela, ale też pozostałych pasażerów – dlatego konsultujemy z nimi obecność zwierzaka w busie. Musisz też mieć przy sobie dokumenty niezbędne do przekroczenia granicy. Zwierzak powinien spędzić całą trasę przy Tobie, dla bezpieczeństwa trzeba go przypiąć. Dzięki elastycznej możliwości organizowania postojów, nie będziesz mieć problemu z wyprowadzeniem psa. Zabieramy małe psy i koty, które mieszczą się w transporterach. Rzadko zabieramy większe rasy psów – organizacją takich transportów zajmujemy się indywidualnie.

Nie wykluczamy również przewozu paczek, ale tutaj też trzeba spełnić kilka warunków. W paczce nie mogą znajdować się broń, używki itp. Musisz też zadeklarować zawartość paczki, w razie kontroli. Możemy przewieźć alkohol i papierosy (w ilości dozwolonej do przewozu przez granicę!), ale w takim przypadku właściciel paczki musi jechać z nami.

Nasze busy do Niemiec z pomorskiego to przede wszystkim komfort i elastyczne warunki nastawione na potrzeby pasażera. Wybierasz się do naszych zachodnich sąsiadów? Skontaktuj się z nami!

Brak schematu.

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com