SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Stuttgart

Przewozy do Stuttgardu

Firma Zetbus oferuje busy do Niemiec z wielu lokalizacji w Polsce z województw: kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego. Busy docierają do większych miast na południu Niemiec, w tym do Stuttgartu. 

Dbamy o to, by nasi pasażerowie docierali na miejsce szybko, wygodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Dlatego kursy realizują wyłącznie doświadczeni oraz wysoko wykwalifikowani kierowcy, a nasza flota samochodowa składa się wyłącznie z nowoczesnych aut wysokiej klasy, takich jak Mercedes Vito, Seat Alhambra czy Volkswagen Sharan. Kursy dojeżdżają z Polski do wyznaczonego celu w Niemczech bez przesiadek, a każdy pasażer jest usytuowany w wygodnym fotelu z poduszkami. Każdy może zabrać jeden duży bagaż oraz mniejszy bagaż podręczny. 

Firma Zetbus ma doświadczenie w organizacji przewozów zagranicznych, więc pasażerowie mogą być pewni co do wysokiej jakości. Gwarantujemy też atrakcyjne ceny.

Busy do Niemiec Stuttgart - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Polski do Stuttgartu? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet-Stuttgart

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com