SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Koszalin

Przewozy do Niemiec z Koszalina

Zapraszamy do skorzystania z oferty przejazdu naszym komfortowym busem z Koszalina (woj. zachodniopomorskie) do Niemiec. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym i setki tysięcy przejechanych kilometrów, zabezpieczamy najbardziej korzystną opcję przewozu – z konkretnego adresu, wprost do miejsca w Niemczech. Co wyróżnia nas od konkurencji? Zoptymalizowane, krótkie trasy, brak przesiadek, niewielka liczba pasażerów – maksymalnie 7 osób na jeden kurs. Dzięki tym elementom dotrzesz do celu szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, a do tego wygodnie i bezproblemowo.

Co zrobić, by skorzystać z naszej propozycji? Wystarczy krótki telefon – omówimy szczegóły i zarezerwujemy miejsce dla Ciebie.

Przykłady docelowych miast w Niemczech: Frankfurt nad Menem, Jena, Fulda, Monachium, Mannheim, Wurzburg, Norymberga, Augsburg, Ulm, Drezno, Bamberg, Stuttgart, Ingolstadt, Ratyzbona, Heidelberg, Moguncja.

Busy do Niemiec Koszalin - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Koszalina do Niemiec? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com