SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Fryburg

Przewozy do Fryburgu

Oferujemy komfortowe, szybkie oraz bezpieczne przejazdy do Fryburga z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, a także z wielkopolskiego. 

Flotafirmy Zetbus są przestronna i nowoczesna – są to pojazdy takich marek, jak VW Sharan, Mercedes Vito czy też Seat Alhambra. Na pokład, ze względu na maksymalny komfort pasażerów, bierzemy najwyżej siedem osób. Każda może wziąć ze sobą jedną dużą, ale również mniejszy bagaż podręczny.

Busy do Niemiec jadą bezpośrednio do Fryburga, bez żadnych przystanków. Kursy realizują doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znajdą swoje trasy. 

Zetbus to więc najlepszy sposób na dostanie się do wybranego miasta w Niemczech. Mamy w nich bardzo duże doświadczenie, więc możemy zaoferować najlepsze możliwe warunki, pozostając przy bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy zatem do kontaktu i korzystania z naszych usług!

Busy do Niemiec Fryburg - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Polski do Fryburga? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com