SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Monachium

Przewozy do Monachium

Koncertując się na przewozie osób z Polski na południe Niemiec nie możemy pominąć na naszej trasie stolicy Bawarii czyli Monachium. Jest to bardzo częsta destynacja naszych klientów. Do tej aglomeracji udajemy się komfortowym busami podjeżdżając bezpośrednio po naszych pasażerów w miejsca, które zostały nam przez nich wyznaczone. Jest to oszczędność czasu i pieniędzy, natomiast jedyne co należy zrobić chcąc udać się do Monachium to zadzwonić do nas i zarezerwować przejazd w ZetBusie. Do stolicy Bawarii udajemy się dwukrotnie w ciągu tygodnia. Aby dowiedzieć się w jakie dni udajemy się w tą lokalizację prosimy o bezpośredni kontakt.

Doświadczona kadra kierowców, nowoczesna flota, maksymalnie szybki czas przejazdu to cechy, które świadczą o jakości ZetBusa. Bezpieczeństwo podczas wspólnej podróży jest dla nas najważniejsze, dlatego niemalże pedantycznie dbamy o utrzymanie idealnego stanu technicznego naszych pojazdów. Do tej pory miało sposobność przekonać się o tym mnóstwo naszych rodaków. Mamy nadzieję, że i Ty podróżując do Monachium postawisz na komfort, wygodę i bezpieczeństwo. To także nasze priorytety.

Udając się do busem do Monachium obsługujemy także okoliczne miejscowości. Busem do Niemiec jeździmy także do Ingolstadt, Freising, Erding, Dachau, Rosenheim, Kempten, Augsburg, Ulm, Günzburg.

Do wspólnych przewozów zapraszamy także osoby wracające z Monachium do Polski. Aby zobaczyć czy jesteśmy w stanie podjechać do Twojej lokalizacji w Polsce przejdź do zakładki trasa, bądź skontaktuj się  nami telefonicznie bądź mailowo.

Busy do Niemiec Monachium - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Polski do Monachium? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com