SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Toruń

Przewozy do Niemiec z Torunia

Chcesz udać się w podróż z Torunia do Niemiec? Zastanawiasz się nad środkiem transportu? Jeśli cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo wybierz firmę ZetBus. Świadczymy usługi przewozu osób chcących udać się do Niemiec. Toruń jako ważna aglomeracja kujawsko-pomorskiego znajduje się bardzo często na naszej mapie, dlatego wszyscy mieszkańcy Torunia mogą liczyć na szybki, tani i przede wszystkim bezpieczny przejazd. Staramy się od samego początku zadbać o naszych pasażerów, dlatego każdy z nich na czas przejazdu otrzymuje poduszkę podróżną pod głowę celem zwiększenia komfortu przejazdu.

Wyjazdy do Niemiec z Torunia odbywają się dwa razy w tygodniu. Osoby wracające z Niemiec do „miasta Kopernika” również mogą udać się z nami we wspólną podróż. Doceniamy osoby, które regularnie z nami podróżują, dlatego stali klienci mogą liczyć na wiele upustów i rabatów.

Będziemy zaszczyceni jeśli i Ty staniesz się naszym stałym klientem.

Komfortowe busy do Niemiec z Torunia

Planujesz podróż za zachodnią granicę i chcesz jechać komfortowo? Zainteresuj się ofertą busów do Niemiec z Torunia! Kursujemy w systemie door-to-door – nasi pasażerowie docierają spod domu do miejsca docelowego. Jadąc busem, unikniesz męczących przesiadek i poszukiwań właściwego peronu. Koniec ze zmienianiem środka transportu i dźwiganiem bagaży – nawet jeśli mieszkasz w małej miejscowości w okolicach Torunia, możesz dojechać prosto do Niemiec.

Zaplanuj podróż z busami do Niemiec

Polacy często wyjeżdżają do Niemiec: ze względów turystycznych, zarobkowych czy rodzinnych. Wyjazd za zachodnią granicę dla większości z nas oznacza jednak wielogodzinną podróż, która wiąże się z niemałym zmęczeniem i wysokimi kosztami. ZetBus powstał, aby mieszkańcom Torunia i okolic znacznie łatwiej było dostać się do Niemiec. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z naszym dyspozytorem – powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć przed wyjazdem.

Zabierasz ze sobą duży bagaż? Nasz dyspozytor powie Ci, ile toreb lub walizek możesz mieć przy sobie, aby zmieściły się rzeczy pozostałych pasażerów. Bagaż podstawowy, wliczony w cenę biletu, to bagaż podręczny oraz jedna lub dwie większe torby podróżne. Jeśli wyjeżdżasz na dłużej i zabierasz sporo rzeczy, z pewnością warto rozważyć podróż busem – w samolocie nietrudno o kosztowny nadbagaż.

Podróż door-to-door z Torunia do Niemiec

Chcesz dojechać na miejsce i oszczędzić sobie przesiadek? Wybierz busy do Niemiec! Toruń to jedna z lokalizacji, z których startujemy dwa razy w tygodniu. Nie wyjeżdżamy wyłącznie z miasta, obsługujemy również inne miasta i wsie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Naszym celem było zapewnienie szybkiego, komfortowego transportu do Niemiec w miejscach, gdzie jest to utrudnione. Nasze busy nie mają sztywno ustalonych przystanków – wystarczy, że podasz nam adres, spod którego ma Cię odebrać kierowca. Nasz dyspozytor poda Ci datę oraz godzinę wyjazdu, a dodatkowo kierowca będzie kontaktował się z Tobą w dniu wyjazdu. Sprawa wygląda analogicznie po stronie niemieckiej. ZetBus jedzie tam, gdzie wybierają się jego pasażerowie. Zawsze staramy się zaplanować trasę w taki sposób, żeby podróż była możliwie jak najkrótsza, a klienci znaleźli się na miejscu przed wieczorem.

Gdzie dojedziesz naszymi busami?

Busy do Niemiec z Torunia nie startują wyłącznie spod adresów na terenie miasta. Dojeżdżamy praktycznie do wszystkich miejscowości na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Oprócz tego, startujemy też z województw: wielkopolskiego, lubuskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Nie obsługujemy też obszaru całych Niemiec: koncentrujemy się głównie na północno-zachodnich landach. Dojedziesz z nami do Brandenburgii, Saksonii-Anhalt, Saksonii, Turyngii, Hesji, Bawarii, Nadrenii-Palatynatu, Saary oraz Badenii-Wirtembergii. Zawozimy pasażerów pod adresy docelowe: nie musisz martwić się przesiadkami, niezależnie czy jedziesz do dużego miasta, czy na wieś. Właśnie dlatego, busami do Niemiec z Torunia tak często kursują pracownicy sezonowi. Nie obsługujemy terenu całego kraju ze względów logistycznych: możemy zaplanować szybsze i mniej męczące przejazdy, ponieważ adresy docelowe naszych klientów znajdują się w tej samej części kraju.

Kiedy wyjeżdżają busy do Niemiec z Torunia?

Nie startujemy codziennie, dlatego jeśli planujesz podróż do Niemiec, zadzwoń i zapytaj naszego dyspozytora, na kiedy możesz zamówić przewóz. Bus Toruń-Niemcy startuje w poniedziałki i piątki, a we wtorki i soboty wracamy do Polski, zabierając rodaków z powrotem do domu. Wyjeżdżamy wczesnym rankiem, żeby w granicach południa przekroczyć granicę. Konkretną godzinę wyjazdu poda Ci dyspozytor, a następnie potwierdzi ją kierowca. Nasi pasażerowie zazwyczaj są na miejscu przed wieczorem. Planujemy przewóz w taki sposób, żeby kierowca na początek odebrał klienta znajdującego się najdalej od granicy, a następnie kierował się już w stronę Niemiec. Dbamy, żeby podróż każdego z pasażerów była jak najkrótsza i najmniej męcząca.

Dlaczego warto jechać do Niemiec busem?

Jeżeli chcesz podróżować komfortowo, ale nie zamierzasz przez wiele godzin pełnić roli kierowcy, najlepszym rozwiązaniem będą właśnie busy do Niemiec z Torunia. W ten sposób unikniesz męczących przesiadek oraz zmęczenia związanego z podróżą własnym samochodem.

Przejazd busem to przede wszystkim możliwość wypoczynku. Kierowca musi być przez cały czas skoncentrowany na drodze, nie może pozwolić sobie nawet na chwilę nieuwagi. Z ZetBusem swoje bezpieczeństwo zostawiasz w rękach zawodowców, którzy mają lata doświadczenia na europejskich drogach. Ty możesz się zrelaksować i dotrzeć na miejsce wypoczęty. Dbamy o komfort naszych pasażerów, w każdym busie znajdują się koce i poduszki, żeby drzemka podczas podróży była jeszcze wygodniejsza.

Dużym problemem, szczególnie dla dzieci lub osób mających problemy z kręgosłupem, jest konieczność długiego siedzenia bez ruchu. Podróż do Niemiec nie należy do krótkich, dlatego nasi kierowcy dbają o potrzeby pasażerów. Jeżeli czujesz potrzebę rozprostowania nóg lub skorzystania z toalety, zgłoś to kierowcy – zatrzyma się, gdy tylko będzie taka możliwość.

Busem podróżuje jednocześnie maksymalnie 8 osób, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej o ciszę i spokój. Możesz zapomnieć o zatłoczonych autobusach i pociągach – da się połączyć zalety komunikacji publicznej z komfortem pasażerów.

Wyjazd busem to też doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pierwszy raz wybierają się za granicę. Konieczność szukania odpowiednich przystanków i porozumiewania się w obcym języku może być stresująca. Często przewozimy osoby wybierające się w odwiedziny do mieszkających za granicą dzieci lub wnuków.

Wybierasz się do pracy sezonowej? Rozważ busy do Niemiec – Toruń to tylko jedna z wielu lokalizacji, z których startujemy. Dojeżdżamy również do mniejszych miejscowości, dlatego często podróżują z nami osoby wybierające się do pracy, jako opiekunka osób starszych, pracownicy rolni czy produkcyjni. Wniosek: jedziesz zarabiać za granicą – zadzwoń do ZetBusa!

Jedziesz ze zwierzakiem? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju pasażerów, również tych czworonożnych. Jeśli chcesz podróżować ze swoim psem lub kotem, masz taką możliwość, ale zgłoś to dyspozytorowi. Zawsze bierzemy pod uwagę również komfort pozostałych pasażerów: uprzedzamy ich o obecności zwierzęcia w busie. Zabieramy koty i małe psy, które mieszczą się w transporterze – zwierzak musi spędzić całą drogę przy właścicielu i mieć dokumenty niezbędne do przekroczenia granicy. Możliwy jest również przewóz większych psów, ale organizacją takich podróży zajmujemy się indywidualnie.

Przewozimy paczki do Niemiec!

Chcesz przesłać paczkę do Niemiec? Możemy to dla Ciebie zrobić! Trzeba jednak pamiętać, że nas również obowiązują przepisy graniczne. Musimy znać zawartość przesyłki, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy jeden z naszych busów zostanie skontrolowany. Nie przewozimy materiałów niebezpiecznych, broni, alkoholu, papierosów ani oczywiście żadnych nielegalnych przedmiotów i substancji. Jeżeli podróżujesz z nami, możesz zabrać papierosy lub alkohol w ilości dozwolonej do przewozu przez granicę. Nie zabieramy jednak używek, jeśli nie jedzie z nami właściciel paczki.

Busy z Torunia do Niemiec to bezpieczny i komfortowy sposób, żeby dostać się za zachodnią granicę. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj i zarezerwuj przejazd.

Busy do Niemiec Toruń - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Torunia do Niemiec? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bielt-torun

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com