SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Frankfurt nad Menem

Przewozy do Frankfurtu nad Menem.

Piąte co do wielkości miasto Niemiec czyli Frankfurt nad Menem to miasto, które obejmujemy swoim zasięgiem.

Przewozy do Frankfurtu to niemalże standard, ponieważ ogromna rzesza Polaków udaje się w tą lokalizację. Busy do Frankfurtu ruszają z północno zachodniego regionu Polski. Obszar przez który przejeżdżamy obejmuje terytorium Wielkopolski, lubuskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i części Pomorza.

Znamy oczekiwania naszych klientów, dlatego podróżują oni w klimatyzowanych pojazdach, które zostały wyposażone w poduszki podróżne dla każdego z nich zwiększające wygodę podczas jazdy. Obok komfortu stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego z ogromną starannością nasza flota poddawana jest każdorazowym przeglądom przed udaniem się w drogę do Niemiec. Osoby zasiadające za kierownicą ZetBusa posiadają bogate doświadczenie, co w połączeniu ze szczegółowo logistycznie opracowaną trasą, pozwala bezpiecznie dowieść naszych pasażerów w naprawdę krótkim czasie do ich miejsc docelowych.

Zazwyczaj nasi pasażerowie jadą bezpośrednio do Frankfurtu nad Menem, natomiast zdarzają się przypadki, kiedy dojeżdżamy do okolicznych miejscowości. W większości są to: Moguncja, Wiesbaden, Koblencja, Wetzlar, Aschaffenburg, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Kaiserslautern.

Busy do Niemiec Frankfurt nad Menem - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Polski do Frankfurtu nad Menem? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com