SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Lubuskie

Przewozy do Niemiec Lubuskie

Lubuskie to wyjątkowy region – zachodnia granica zdecydowanie zachęca do regularnych wyjazdów do Niemiec. Szkoda Ci czasu na przesiadki i oczekiwanie na dworcach? ZetBus powstał właśnie dla takich pasażerów, jak Ty! Kursujemy w systemie door to door – odbierzemy Cię spod domu i dowieziemy pod adres docelowy. Obsługujemy pięć polskich województw, w tym przejazdy do Niemiec z lubuskiego. Docieramy niemalże do wszystkich miejscowości w województwie. Podczas ustalania obsługiwanych przez nas tras kierujemy się przede wszystkim zapotrzebowaniem i istniejącymi problemami z transportem. Dowozimy naszych pasażerów do południowo-wschodnich landów: Brandenburgii, Saksonii, Saksonii-Anhalt, Turyngii, Hesji, Bawarii, Badenii-Wirtembergii, Saary i Nadrenii-Palatynatu. Z ZetBusem możesz dojechać nawet do niewielkich miejscowości – bez przesiadek i oczekiwania na dworcach. Zadzwoń i powiedz, gdzie się wybierasz, nasz dyspozytor poda Ci wszystkie potrzebne informacje.

Dlaczego w lubuskim warto zamówić naszego busa do Niemiec?

ZetBus to szybkie, komfortowe busy do Niemiec z lubuskiego – firma powstała po prostu z potrzeby. Kilkugodzinna podróż za granicę może być naprawdę męcząca – chyba, że mówimy o przewozach z adresu pod adres. Takie rozwiązanie łączy w sobie zalety podróży autobusem oraz własnym samochodem: dojeżdżasz bezpośrednio na miejsce, ale nie musisz samodzielnie kierować, dlatego zyskujesz czas na relaks. Jednocześnie unikasz podróży zatłoczonym autobusem lub pociągiem. Podczas jednego przejazdu zabieramy maksymalnie 7 pasażerów. Niewielka grupa pasażerów to krótsza i spokojniejsza podróż. Trasy planujemy w taki sposób, żeby każdy z pasażerów spędził w busie jak najmniej czasu – w miarę możliwości zaczynamy od najbardziej oddalonej miejscowości, a potem kierujemy się już w stronę granicy.

Jeżeli zależy Ci na komfortowej podróży najlepszym rozwiązaniem jest właśnie bus do Niemiec. Lubuskie to jeden z regionów, z których startujemy dwa razy w tygodniu: wyjeżdżamy w poniedziałki i piątki, a do Polski wracamy we wtorki i soboty. Dbamy, żeby podróż była dla naszych pasażerów jak najmniej męcząca. Chcesz zdrzemnąć się podczas drogi? W każdym busie mamy poduszki i koce do dyspozycji pasażerów, dlatego możesz się zrelaksować. Potrzebujesz postoju – chcesz skorzystać z toalety lub rozprostować nogi? Powiedz o tym kierowcy, zatrzyma się w odpowiednim do tego miejscu. Nie stawiamy na największą liczbę obsłużonych pasażerów czy zrealizowanych przejazdów: liczy się dla nas przede wszystkim jakość. Przejazd do Niemiec z lubuskiego z ZetBusem to dobre rozwiązanie dla turystów, pracowników sezonowych i nie tylko – wszystkich, którzy chcą szybko dostać się za zachodnią granicę.

Jak zarezerwować przejazd do Niemiec z lubuskiego?

Rezerwacja podróży z ZetBusem jest banalnie prosta – zadzwoń do nas, a dyspozytor poda Ci wszystkie niezbędne informacje. Dowiesz się, kiedy wyjeżdża kolejny bus do Niemiec, jaka jest dostępność miejsc, cena oraz ile bagażu możesz ze sobą zabrać. W cenie biletu otrzymujesz bagaż podstawowy, czyli jedną lub dwie torby podróżne oraz oczywiście bagaż podręczny. Data i godzina wyjazdu ustalone? Czas na potwierdzenie rezerwacji! Wystarczy, że wyślesz nam swoje dane SMS-em lub e-mailem. Dowiesz się, kiedy nasz dyspozytor wprowadzi rezerwację do systemu – prześlemy Ci potwierdzenie. To już wszystko – pozostaje Ci szykować się do wyjazdu i czekać, aż kierowca pojawi się na miejscu w określonym dniu i godzinie.

Nie obsługujemy terenu całego kraju ze względów logistycznych – chcemy, aby podróż przebiegała jak najsprawniej. Busy do Niemiec z lubuskiego wyjeżdżają przed południem – staramy się przekraczać granicę koło południa. Dzięki temu, nasi pasażerowie zazwyczaj docierają na miejsce przed wieczorem. Pokonasz trasę w ciągu kilku godzin – bez przesiadek i długiego oczekiwania na kolejny środek transportu.

Przewóz paczek i zwierząt z lubuskiego do Niemiec

Chcesz zabrać ze sobą psa albo kota? Zadzwoń! Przejazd do Niemiec z lubuskiego jest możliwy również ze zwierzakiem, ale musimy zadbać o komfort i bezpieczeństwo pozostałych pasażerów, dlatego konsultujemy z nimi obecność psa lub kota w busie. Po Twojej stronie znajdują się też kwestie formalne: trzeba mieć wszystkie dokumenty niezbędne do przekroczenia granicy. Musimy mieć też pewność, że Twój pupil spędzi całą drogę przy Tobie: trzeba go przywiązać lub najlepiej skorzystać z transportera – właśnie dlatego zabieramy koty i małe psy, które mogą podróżować w ten sposób. Chcesz jechać z dużym psem? Tego typu przejazdy organizujemy indywidualnie.

Chcesz przewieźć paczkę z Polski do Niemiec z Niemiec do Polski? W ZetBusie zapewniamy również taką możliwość, chociaż oczywiście pod kilkoma warunkami. Musimy znać zawartość paczki, ponieważ może zdarzyć się kontrola. Nie przewozimy oczywiście żadnych materiałów niebezpiecznych czy broni. Pozwalamy na transport alkoholu i papierosów, ale tylko w ilościach dopuszczonych do przewozu przez granicę oraz pod warunkiem, że jedzie z nami właściciel paczki.

Bus do Niemiec z lubuskiego to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą szybko i komfortowo podróżować. Planujesz podróż do Niemiec? Zadzwoń do nas!

Busy do Niemiec Lubuskie - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z województwa lubuskiego do Niemiec? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com