SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Wielkopolska

Przewozy do Niemiec Wielkopolska

Międzynarodowy przewóz pasażerski zetbus.com. Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu przewozu osób z Polski (woj. Wielkopolskie) do Niemiec oraz w drugą stronę.  Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu, nowoczesnej flocie i kadrze najlepszych kierowców jesteśmy w stanie realizować usługi przewozowe busami do Niemiec na najwyższym poziomie. Krótkie trasy, wygodne pojazdy, niskie ceny to tylko niektóre z wielu korzyści wspólnych podróży z ZetBusem. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług szczególnie, jeżeli jesteś z województwa Wielkopolskiego.

  • Dla stałych klientów mamy specjalne karty lojalnościowe + rabaty.
  • Dzieci zawsze mają promocję!
  • Grupy zorganizowane powyżej 3 osób to aż 10 % rabatu.
  • Możliwość wynajęcia całego busa z kierowcą!

Bus do Niemiec wielkopolska

Jeżeli chcesz jechać do Niemiec z Wielkopolski poniżej podajemy listę miast, które obsługujemy. Najczęściej udajemy się we wspólną trasę do Niemiec z Poznania, Piły i Gniezna, natomiast jeżeli nie znajdziesz swojej miejscowości zadzwoń do nas i zweryfikujemy czy możemy po Ciebie przyjechać i zawieźć w odpowiednie miejsce.

Obsługujemy między innymi miejscowości: Oborniki, Szamotuły, Trzcianka, Chodzież, Drezdenko,  Wronki, Rogoźno, Janowiec wielkopolski, Swarzędz, Pniewy, Czarnków, Człopa, Strzelce Krajeńskie, Krzyż wielkopolski, Międzychód.

Jak zarezerwować przewóz osób do Niemiec z wielkopolski?

Aby zarezerwować przewóz najpierw zadzwoń do nas i przedstaw skąd i dokąd chcesz jechać oraz w jakim terminie. Dyspozytor zweryfikuje miejsce docelowe w Niemczech oraz termin w jakim możliwy jest przejazd. Jeżeli warunki będą odpowiadały wystarczy jak wyślesz do Nas niezbędne informacje do rezerwacji, a my ją przyjmiemy i potwierdzimy.

Dzień przed wyjazdem będziemy kontaktowali się ponownie i poinformujemy o przybliżonej godzinie wyjazdu następnego dnia.

Ceny wyjazdów z Wielkopolski do Niemiec.

Cennik przewozów zaczyna się od 250 zł za bilet. Cena uzależniona jest od miejsca wyjazdu oraz adresu docelowego na terenie niemiec.

Nie czekaj dłużej, zadzwoń do nas i zarezerwuj swoje miejsce!

Busy do Niemiec wielkopolska, przewozy do niemiec - Zetbus

Busy do Niemieic Wielkopolska. Przewozy do Niemiec z woj. wielkopolskiego. Wyjazdy w każdy poniedziałek i piątek, a powroty z Niemiec do wielkopolski wtorki i soboty.

SKU produktu: bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com