SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Zachodniopomorskie

Przewozy do Niemiec Zachodniopomorskie

Trasa naszej firmy obejmuje miejscowości znajdujące się w województwie zachodniopomorskim. Z tego regionu udajemy się do południowych Niemiec. Najczęściej zabieramy osoby z większych miejscowości, natomiast każda osoba znajdująca się na tym obszarze może skorzystać z naszej oferty.

Busy Niemcy Zachodniopomorskie

Obsługujemy całe województwo zachodniopomorskie. Aby zwiększyć komfort naszych klientów podjeżdżamy pod wskazane przez nich miejsce oraz dowozimy także pod wskazany adres. Dodatkowo każdy z naszych współtowarzyszy podróży do Niemiec na czas przejazdu otrzymuje poduszkę podróżną pod głowę, która znacznie odciąża odcinek szyjny i pozwala zachować naturalną pozycję głowy nawet podczas snu.

Gdybyśmy mieli wyszczególnić miejscowości w województwie zachodniopomorskim przez które najczęściej przejeżdżamy byłyby to miasta takie jak Wałcz, Szczecinek, Stargard i Szczecin.

Województwo zachodniopomorskie składa się z setek miejscowości, dlatego bardzo często busami do Niemiec udają się mieszkańcy innych miast. W celach zarobkowych, turystycznych bądź jakichkolwiek innych we wspólną trasę z ZetBusem do Niemiec udają się mieszkańcy takich miast jak: Barlinek, Białogard, Biały Bór, Bobolice, Borne Sulinowo, Choszczno, Czaplinek, Drawno, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Kalisz Pomorski, Koszalin, Łobez, Mirosławiec, Nowogard, Pyrzyce, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Wałcz, Złocieniec.

Jak zarezerwować?

Aby zarezerwować busa skontaktuj się z nami aby ustalić termin oraz godzinę wyjazdu. Po ustaleniu szczegółów poprosimy Cię o przesłanie rezerwacji w formie SMS, którą po przyjęciu potwierdzimy. Dzień przed wyjazdem będziemy się kontaktować w celu ponownego potwierdzenia godziny wyjazdu.

Bagaż który jest podstawowy to dwie torby podróżny + mały bagaż podręczny. Jeżeli planujesz zabierać więcej koniecznie poinformuj o tym dyspozytora przed wyjazdem. W innym przypadku mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty.

Szybkie przejazdy do Niemiec z zachodniopomorskiego

Wielu mieszkańców województwa zachodniopomorskiego regularnie odwiedza Niemcy – szczególnie zachęca do tego niewielka odległość. Chcesz podróżować szybko, komfortowo i bezpiecznie? Sprawdź nasze busy do Niemiec z zachodniopomorskiego! Kursujemy w systemie door-to-door, dlatego nasi pasażerowie mogą zapomnieć o męczących przesiadkach, szukaniu właściwych przystanków i peronów oraz zatłoczonych pociągach czy autobusach. Przejazdy do Niemiec z zachodniopomorskiego realizujemy nie tylko w tym województwie, ale też w pomorskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim i wielkopolskim. Jeździmy do południowo-wschodnich landów, docieramy niemalże do wszystkich miejscowości na obsługiwanym przez nas obszarze. Możesz dojechać również do małych miast i wiosek – bez czekania i przesiadek.

Podróżuj do Niemiec z ZetBusem!

Bus do Niemiec z zachodniopomorskiego wyjeżdża dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki oraz wraca do Polski we wtorki i soboty. Godziny wyjazdów są elastyczne – wszystko zależy od trasy, jaką mamy do pokonania. Staramy się jednak przekraczać granicę koło południa, aby nasi pasażerowie przed wieczorem byli już na miejscu. Dzięki temu możesz poczuć się bezpiecznie – nie musisz podróżować w późnych godzinach wieczornych. W miarę możliwości staramy się dostosowywać do pasażerów, ponieważ ich komfort jest dla nas najważniejszy. Pod warunkiem zachowania zasad bezpieczeństwa, zabieramy również zwierzęta domowe czy paczki do przewiezienia przez granicę. Wszystkie szczegóły na ten temat podadzą Ci nasi dyspozytorzy – zadzwoń po więcej informacji. Chcesz podróżować komfortowo i sprawnie? Zamów przejazd do Niemiec z zachodniopomorskiego!

Ceny przejazdów są uzależnione od miejscowości z której odbieramy pasażerów oraz miejsca docelowego na terenie Niemiec.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Busy do Niemiec Zachodniopomorskie, przewozy - Zetbus

Busy do Niemiec Zachodniopomorskie. Wyjazdy w poniedziałki i Piątki. Przewozy z Niemiec do zachodniopomorskiego we wtorki i soboty. Ceny od 250 zł. Zadzwoń

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 250

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com