SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Krzyż Wielkopolski

Przewozy do Niemiec z Krzyża Wielkopolskiego

Doświadczenie i bezpieczeństwo to wartości, które od lat pozwalają nam z powodzeniem organizować transport międzynarodowy osób. Zapraszamy do skorzystania z propozycji przewozu z Krzyża (woj. wielkopolskie) do wybranych miast w Niemczech. Przy każdej trasie dokładamy wszelkich starań, by bezproblemowo, szybko i bezpiecznie dowieźć pasażerów w miejsca docelowe. Sprawdź nas!

Ruszamy zawsze rano, dzięki czemu – w zależności od celu podróży – najprawdopodobniej już noc spędzisz w Niemczech. Zapewniamy komfortowe warunki przejazdu, bo zabieramy maksymalnie 7 pasażerów. Jesteśmy pewni, ze będziesz zadowolony z wyjazdu z nami.

Kilka przykładowych miast, do których chętnie Cię dowieziemy: Frankfurt nad Menem, Jena, Fulda, Monachium, Mannheim, Wurzburg, Norymberga, Augsburg, Ulm, Drezno, Bamberg, Stuttgart, Ingolstadt, Ratyzbona, Heidelberg, Moguncja.

Busy do Niemiec Krzyż Wielkopolski - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Krzyża Wielkopolskiego do Niemiec? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com