SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Oborniki

Przewozy do Niemiec z Obornik

Specjalizujemy się w przewozie osób do Niemiec z miast takich województw jak kujawsko – pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie oraz pomorskie.

Dzięki oferowanym przez nas usługom mogą Państwo dotrzeć do miast leżących na południu Niemiec, takich jak Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Fryburg, Monachium, Mannheim, Ulm, Augsburg, Wurzburg czy Norymberga. Przejazdy obejmują trasę z konkretnego miasta do z góry określonej lokalizacji, a wysokość cen zależna jest od ilości przebytych kilometrów.

Przejazdy realizowane są przy udziale pojazdów komfortowych i przystosowanych do długich podróży, takich jak Mercedes VITO, VW Sharan i Seat Alhambra.

 Busy Do Niemiec Oborniki gwarantują podróż bez przesiadek przy maksymalnej liczbie 7 pasażerów. Świadczone przez nas usługi cechują się bezpieczeństwem i szybkością realizacji. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przewozów, a nasi kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje. Oferujemy przejazdy w konkurencyjnych cenach.

Busy do Niemiec Oborniki - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Oborników do Niemiec? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet-oborniki

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com