SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Moguncja

Przewozy do Moguncji

Oferujemy Państwu podróż do najdalszych zakątków Południowych Niemiec, nic dziwnego zatem, że nasze Busy jeżdzą do Moguncji. Wielu  naszych klientów za cel podróży obiera właśnie to miasto. Stąd, osoby planujące wybrać się w te strony są przez nas gorąco zapraszane do wyboru naszych busów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by nasz transport był kojarzony z bezpieczeństwem i komfortem.  W każdy Poniedziałek i Piątek wyjeżdżamy z Polski. Wszyscy pasażerowie zostają odbierani z ustalonych adresów i w komfortowych warunkach, bezpiecznie transportowani do Niemiec.

Osoby, które myślą o powrocie do Polski również mogą na nas liczyć. W każdy Wtorek i Sobotę wyjeżdżamy z Niemiec. Klienci zainteresowani powrotem naszymi busami zostają bezpiecznie przewożeni z podanego adresu w Niemczech  do Polski. Pasażerowie podróżujący w większych grupach mogą liczyć na obniżki cenowe. 

Busy do Niemiec Moguncja - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Polski do Moguncji? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com