SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Mirosławiec

Przewozy do Niemiec z Mirosławca

Firma Zetbus oferuje profesjonalne i wygodne busy do Niemiec. Wyjeżdżają one z Mirosławca i bez przesiadek dojeżdżają do takich miast na południu Niemiec, jak Frankfurt nad Menem, Monachium, Augsburg, Wurzburg, Norymberga, Stuttgart, Fryburg czy Mannheim. Wszystkie kursy są bardzo komfortowe, dlatego przyjmujemy w jednym kursie maksymalnie siedmiu pasażerów.

Wszystkie przejazdy realizowane są nowoczesnymi i komfortowymi samochodami – Mercedesami Vito, Volkswagenami Sharanami oraz Seatami Alhambra. Busy do Niemiec oferują atrakcyjną cenę przejazdów, ale przede wszystkim wygodę oraz bezpieczeństwo. Wszyscy kierowcy są wysoko wykwalifikowani i mają doświadczenie na obsługiwanej przez siebie trasie.

Jeżeli zatem potrzebujesz szybkiego, ale bezpiecznego transportu na południe Niemiec, to wybierz ofertę Zetbus!

Busy do Niemiec Mirosławiec - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Mirosławca do Niemiec? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com