SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Lipsk

Przewozy do Lipska

W firmie Zetbus oferujemy bezpieczne, komfortowe oraz niedrogie busy do Niemiec. Lipsk jest między innymi taką destynacją. Wyjazdy rozpoczynają się z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego oraz wielopolskiego. Wszystkie kursy realizowane są bezpośrednio z jednego miejsca do drugiego, bez żadnych przesiadek. 

W Zetbus kluczowy jest dla nas komfort pasażerów, dlatego do naszych busów zabieramy maksymalnie siedem osób. Wszystkie trasy realizują wysoko wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem oraz znajomością tras. Również samochody są nowoczesne i komfortowe – to modele VW Sharan, Mercedes Vito oraz Seat Alhambra.

Każdy pasażer ma na pokładzie do dyspozycji wygodny fotel oraz poduszkę oraz może ze sobą zabrać jedną dużą torbę oraz mniejszy bagaż podręczny. Zapraszamy więc do przejazdów do Lipska razem z firmą Zetbus!

Busy do Niemiec Lipsk - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Lipska do Niemiec? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com