SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Jena

Przewozy do Jeny

Firma ZetBus oferuje przejazdy do wielu Niemieckich miejscowości, w tym również busy do Jeny. Codziennie staramy się ciężką pracą zapewnić bezpieczeństwo i komfort podróży naszym pasażerom. Nierzadko pasażerowie obierają sobie za kurs właśnie miasto Jena. Dlatego pragniemy zaprosić do wspólnej podróży wszystkie osoby zainteresowane busami do tej części Niemiec. 

Każdego Poniedziałku i Piątku rozpoczynamy nasze trasy wyjazdem do Niemiec. A nasi Klienci zostają odbierani z wyznaczonego adresu i bezpiecznie transportowani do celu.

Osoby, które pragną wrócić do Polski także, w każdy Wtorek i Sobotę, mogą skorzystać z naszych usług. Klienci zainteresowani podróżą powrotną, tak samo są bezpiecznie i komfortowo przewożeni z adresu pod adres. Przejazdy w zorganizowanych grupach skutkują obniżkami cenowymi.

Busy do Niemiec Jena - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Polski do Jeny? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com