SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Fulda

Przewozy do Fuldy

Nasza firma specjalizuje się w przewożeniu osób do wielu Niemieckich. Między innymi nasze busy jeżdżą do Fuldy. Codziennie pracujemy nad tym, by przejazdy u nas były bezpieczne i komfortowe. Łatwo zauważyć, że Fulda leżąca w centrum Niemiec często bywa celem podróży naszych klientów. Dlatego wszystkich pragnących wybrać się, zarówno do tej miejscowości, jak do i innych pobliskich miejsc pragniemy zaprosić do skorzystania z naszych usług, Osoby zainteresowane przejazdem naszymi busami są przewożone z adresu pod adres. Każdego Piątku i Poniedziałku.

Pasażerowie, którzy chcieliby odbyć z nami podróż powrotną do Polski mają taką możliwość. We wszystkie Soboty i Wtorki wracamy z Niemiec. Klient zainteresowany powrotem naszymi busami, tak samo jak w wypadku podróży do Niemiec, zostaje odebrany z podanego adresu i bezpiecznie odwożony na miejsce. Przejazdy rezerwowane większymi grupami osób mogą zapewnić obniżkę cenową.

Busy do Niemiec Fulda - Zetbus

Jesteś zainteresowany busem z Polski do Fuldy? Tylko u nas niezwykle bezpieczne przejazdy na trasie dwa razy w tygodniu. Wejdź i sprawdź!

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com