SZUKASZ PRZEWOZU?

Busy do Niemiec Bydgoszcz

Przewozy do Niemiec z Bydgoszczy

Firma ZetBus oferuje swoim pasażerom bezpieczny i komfortowy przejazd busami z Bydgoszczy do południowych Niemiec. Dokładamy wszelkich starań, aby od samego nasi pasażerowie byli przekonani, że ZetBus jest doskonałym wyborem. Bydgoszcz jest bardzo częstym punktem na naszej mapie, dlatego wszystkich Bydgoszczan zainteresowanych udaniem się do Niemiec zapraszamy do wspólnego przejazdu. Po naszych pasażerów podjeżdżamy pod wyznaczony adres i komfortowo odwozimy ich w podane miejsce.

Z Bydgoszczy do Niemiec udajemy się dwa razy w tygodniu. Pomagamy także naszym rodakom, którzy znajdują się obecnie w Niemczech a chcieliby dotrzeć do naszego kraju. Powroty z Niemiec do Bydgoszczy odbywają się na podobnych zasadach czyli w systemie z adresu pod adres. Jeśli udajesz się w podróż w większym gronie możesz liczyć na liczne rabaty.

Kiedy wyjeżdzamy?

Busy z Bydgoszczy do Niemiec wyjeżdżają w każdy poniedziałek i piątek, a przewozy z Niemiec do Bydgoszczy w każdy wtorek i sobotę.

Ceny przewozów

Ceny przewozów osób z Bydgoszczy do Niemiec zaczynają się od 250 zł. Płatność realizowana jest bezpośrednio w busie lub przelewem w zależności od wybranej formy.

Jak zarezerwować przewóz z Bydgoszczy do Niemiec?

Wystarczy jak zadzwonisz do Nas i przedstawisz skąd i dokąd dokładnie chcesz się dostać oraz w jakim terminie. Dyspozytor poinformuje o dostępnych terminach oraz cenie. Jeżeli nasza oferta będzie satysfakcjonująca wystarczy jak prześlesz do nas SMS lub mail z informacjami niezbędnymi do przyjęcia rezerwacji. Po jej otrzymaniu potwierdzamy ją w ten sam sposób w jaki została przyjęta

Dzień przed wyjazdem będziemy kontaktowali się i potwierdzali godzinę wyjazdu. Rano już bezpośrednio kierowca będzie się kontaktował na 40 minut przed dojazdem do wskazanego adresu.

Dlaczego warto zarezerwować przewóz w naszej firmie?

Zetbus to doświadczona kadra, konkurencyjne ceny i maksymalizacja wygody i komfortu. Zależy nam na tym, aby pasażerowie miło i możliwie szybko przejechali trasę. Przewóz często trwa min. 10 godzin co dla każdego jest męczące. Realizujemy pauzy na życzenie, aby rozprostować kości, złapać świeżego powietrza czy zapalić papierosa ( w busie jest całkowity zakaz palenia oraz spożywania alkoholu).

Co teraz zrobić?

Zadzwoń do nas, dowiedz się więcej i zarezerwuj przewóz z Bydgoszczy do Niemiec.

Busy do Niemiec Bydgoszcz, przewozy z Bydgoszczy do Niemiec - Zetbus

Busy do Niemiec Bydgoszcz. Przewozy z Bydgoszczy do Niemiec w każdy poniedziałek i piątek. Powroty z Niemiec do Bydgoszczy we wtorki i soboty. Przewóz osób Zetbus.

SKU produktu: Bilet

Marka produktu: Zetbus

Waluta produktu: PLN

Cena produktu: 280

Produkt w magazynie: https://schema.org/InStock

Ocena redakcji:
5

Zadzwoń teraz dowiedz się więcej!

+48 575 309 077

Dyspozytor udzieli Państwu wszystkich niezbędnych
informacji dot. terminów i miejsc.

kontakt

Napisz lub zadzwoń

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji nt. busów do Niemiec lub przejazdów powrotnych do Polski to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Jesteśmy dostępni pod numerem 575-309-077 lub adresem mailowym biuro@zetbus.com